KONST / Litografier / Färglitografi 15443151
nr 1544 3151
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 94/360, daterad -81, Stockholms Stadshus. Färglitografi, bildmått: 43x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:57:15
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas